Смілянські спортсмени стали призерами змагань з веслування та легкої атлетики

Вихованці смілянської дитячо-юнацької спортивної школи у вихіднівдало виступили на двох турнірах, що проходили на Черкащині. Про це інформує «Черкаський спорт».

Легкоатлети взяли участь у 11 обласному турнірі пам’яті М.І.Гончаренка, який відбувся у м.Корсунь-Шевченківський. Спортсмени змагалися у штовханні ядра, метанні диску та спису. Скарбничка перемог смілян поповнилася 13 медалями.

Штовхання ядра:

І місце – Іван Лагунов та Надія Морозова
ІІ місце – Руслан Брюзгін та Анна Король.
ІІІ місце – Ростислав Діденко.

Метання диску:

І місце – Іван Лагунов та Аліна Король
ІІІ місце – Руслан Брюзгін та Надія Морозова.

Метання спису:

І місце – Надія Морозова
ІІ місце –Аліна Король
ІІІ місце – Руслан Брюзгін та Ростислав Діденко.

Успішно виступили і смілянські веслувальники. В Черкасах відбулися на змаганнях з веслування на байдарках і каное присвячених пам’яті Майстра спорту СРСР Буркацького П.П. Сміляни здобули 4 призові місця на дистанції у 6000 метрів.

На байдарках стали кращими Ігор Конопленко, який посів ІІ місце та Іван Гнатів – ІІІ місце. Серед учасників на каное ІІ місце виборов Максим Холодняк, ІІІ – Олег Присяжний.