Смілянські спортсмени стали переможцями Кубку області з хортингу

4 листопада у Черкасах відбувся відкритий Кубок Черкаської області з хортингу. Спортсмени змагалися у розділах “Двобій” та “Сутичка”. Поборотися за першість прибули команди з різних куточків області, а також Києва, Запоріжжя та Луцька. Загалом близько 200 учасників.

Смілу представила команда хортингістів (33 учасники), які тренуються у спортивному клубі “Прайд”, керівник та тренер Анатолій Левченко.

– У кожній категоріїбула достатня кількість спортсменів. Цього року від Сміли виступило багато новачків, які показали себе здібними учнями. Наші хортингісти довели, що вони сильні спортсмени та у хорошій формі. Я ними дуже задоволений, молодці, – розповів «Смілі» керівник СК “Прайд” Анатолій Левченко.

І виступили сміляни дійсно дуже вдало, загалом вибороли 62 медалі. Серед усіх спортсменів це був найбільший “урожай”, команда смілян у згальному заліку посіла перше місце та здобула перемогу. У скарбничці наших хортингістів 35 золотих, 21 срібна та 6 бронзових медалей. Участь у відкритому Кубку Черкаської області сміляни беруть не перший рік. Втім, саме цьогоріч вдалося довести першість і стати переможцями. В нагороду спортсмени отримали медалі, дипломи та Кубок. Сміляни здобули не лише заслужену перемогу, а й право представляти Україну на Чемпіонаті Європи. 

– Це були відбірочні змагання на Чемпіонат Європи. Тому сміляни, які здобули найбільше медалей, пройшли відбір у збірну Черкаської області. Вони виступлять на Чемпіонаті Європи, який відбудеться 14-18 листопада у Трускавці, – зазначає тренер СК “Прайду” Анатолій Левченко.

Підготувала Таїсія Соболь

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *