Смілянські школярі зустрілися з 96-річним ветераном Другої світової

4До Дня Перемоги для учнів 4-Б кл. (кл. керівник Вікторія Богуславська) гімназії ім. В.Т. Сенатора була організована зустріч з ветераном Другої світової війни Федором Михайловичем Бехом. На зустріч зі школярами він завітав разом із заступником голови спілки ветеранів м. Сміли Миколою Васильовичем Кізюном, який також є учасником бойових дій.

Не дивлячись на те, що в цьому році Федору Михайловичу виповнилося 96 років він залишається все таким же рухливим, веселим, добрим і життєрадісним чоловіком, який все пам’ятає про війну. Діти слухали розповіді сивочолого ветерана з неприхованою цікавістю та увагою. Особливо зацікавила школярів розповідь Федора Михайловича про те, як разом зі своїми побратимами він зустрів День Перемоги 9 травня в Берліні, де залишив на стіні рейхстагу свій напис: « Тут був Федір Михайлович БЕХ!».
Четвертокласники також влаштували для Федора Михайловича невеличку вітальну програму. Гімназисти читали напам’ять вірші про війну, підготували листи ветеранам до Дня Перемоги. А вихованці ДШМ Танцюра Юлія та Слинько Ірина (викладач Оксана Козубенко) виконали пісні воєнної тематики «Катюша» та « Мальви», які не залишили байдужими серця жодного учасника заходу.
Зустріч із Федором Михайловичем нагадала всім, що найбільше в світі щастя – це мир на землі, де люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, а діти вчаться і здобувають знання, щоб спокійно потім жити у мирній та вільній країні.
Юлія Близнюк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *