Смілянські школярі замість випускного бенкету пішли підкоряти найвищу гору в Україні

q7ty_04EY44Швидко промайнули дев’ять років навчання в рідній тринадцятій школі. Уже позаду: перші невпевнено написані літери, формули та закони фізики, перше шкільне кохання, ДПА, перший документ про освіту, урочистості з нагоди випуску зі школи. Батьківський комітет нашого класу продовжив чудове шкільне життя, організувавши екскурсію в Карпати. Замість бенкету в одному з розважальних центрів міста, разом класним керівником Бузько Л.П. та нашими батьками наш дружний, тепер уже 10 клас, помандрував підкоряти вершини Картап. Маємо завдячувати цим прекрасним, неповторним дням перебування на карпатській землі ще одній людині, Тимчуку Ярославу – зам директора Карпатського природного національного парку, учаснику АТО, побратиму тата нашої однокласниці, Василиги Оксани.

Ми відвідали чудове місто Яремче, яке знаходиться в Івано-Франківській області. Карпати вразили нас своєю красою, величчю і неповторністю. У нас були чудові умови для проживання, а також нам пощастило з погодою. Спочатку ми відвідали водоспад Пробій. Також ми відвідували музеї і заповідники, де багато дізналися про історію та культуру міста. Під час екскурсії ми підкорили дві гори. Перша – була гора імені Ковпака, в народі її називають Ковпачкою, її висота сягає 1080 м.

6vhNX8nfokkПіднімаючись на вершину гори, ми милувалися розмаєм та буянням карпатського рослинного світу, деякі з рослин занесені до Червоної книги. Другою вершиною, яку ми підкорили, стала найвища гора України – Говерла. Її висота майже вдвічі більша від гори Ковпачки, вона становить 2061 м. Коли ми піднімалися, то наш зір чарували великі галявини Червоної Рути. Від тієї краси перехоплює подих. Останнього дня ми відвідали стежки Довбуша. Це своєрідний музей природи та історії. Ці місця овіяні легендами і пов’язані з іменем ватажка опришків – Олекси Довбуша. Після цієї подорожі до міста Яремче у нас залишилося море незабутніх вражень, і, звичайно ж, бажання ще раз побувати в чарівному карпатському краю.

Ми побували на вершині Говерлу. У новому навчальному році з новими силами, з новими враженнями ми готові підкорювати вершини знань.

Марія Карпенко, голова учкому

Смілянської загальноосвітньої школи  №13

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *