Смілянські школярі за чисте довкілля

IMG-1836b1dc662372a92f1f1670384e082c-VКожен із нас, мабуть, напередодні світлого Великодня найбільше переймається за чистоту душі та думок, наводить лад у своїй оселі. Так само кожен мешканець свого міста чи села дбає про красу довкілля.

Наш місцевий парк культури та відпочинку – оаза спокою, краси та рівноваги. Але всі ми хочемо, щоб тут завжди було затишно, комфортно та чисто.

Учні 10 класу школи №3-колегіуму разом із працівниками парку, а також зі своїми вчителями Наталією Шульгіною, Галиною Поповою та Сергієм Маслюком долучились до акції «За чисте довкілля». З великим ентузіазмом вони, мабуть, вперше в житті насаджували дерева. Виявляється, це не лише складно, а й досить цікаво. З теплотою і любов’ю десятикласники давали життя зеленим хвойним насадженням, дбаючи про довкілля, що нас оточує. Велика гордість переповнювала їх, коли, закінчивши роботу, казали: «А це моя ялинка! А ось моя красуня!»

Пройдуть роки, підростуть наші учні, але в їхніх душах залишаться спогади про хорошу справу, яку вони виконали. І вже не підніметься рука кожного з них на будь-яке насадження, адже вони вже знають, що це велика праця.

Жанна Шевченко,

класний керівник 10 класу школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *