Смілянські школярі вибирали професії

DSCN3109Нещодавно в нашій  школі відбулася зустріч одинадцятикласників із коуч-тренерами Вікторією Котовою та Олександром Пархоменком. Проводила тренінг Вікторія Котова – одна із найкращих у галузі коуч-тренерів. Пані Вікторія закінчила  Черкаський Національний університет ім. Б. Хмельницького за спеціальністю – психологія,   Європейський Інститут транзактного аналізу за спеціальністю – психотерапія;  Німецький інститут коучингу в організаціях.

Одним  із  напрямів її роботи є профорієнтація. У своїй роботі з підлітками пані Вікторія робить акцент саме на психологічних акцентах: професію потрібно вибирати не лише за рівнем заробітної плати чи популярністю, а обов’язково враховувати психологічні моменти особливості.  Профорієнтаційний тренінг Вікторія Котова розпочала з питань, які найбільше хвилюють одинадцятикласників:  як зорієнтуватися серед великої  кількості професій? Як знайти серед тисяч ту єдину, яка стане справою всього життя? Випускники розповіли, яку професію хотіли б обрати, намагалися пояснити свій вибір. Для декого питання «Яку професію опанувати?» досі було невизначеним. Теоретичну частину учасники тренінгу закріпили на практиці.

Психолог  представила власну методику самостимуляції для професійного росту під назвою «Діагностика школярів на вакансії та вибір професії».

 Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *