Смілянські школярі удосконалюють знання англійської під час літнього відпочинку

IMG-f921d6f9b198d2ceadd5d7f6b9ff63c2-VЩороку влітку початок роботи мовного табору школи №3-колегіуму є справжнім святом для його учасників, адже іноземну мову діти хочуть знати так добре, як і рідну українську.Бажаючих потрапити до мовного табору завжди багато. Тому спочатку учні проходять конкурсний відбір, адже попереду чекає не лише цікавий відпочинок, а й відповідальна робота.

Цього року протягом червня роботу мовного табору «Yellow Submarine. Travellers  Discovery Camp»  у школі-колегіумі передусім було спрямовано на удосконалення мовленнєвих навичок учнів через підготовку, організацію та проведення інтерактивних та групових занять, залучення дітей до творчої діяльності. Вихованці табору були активними учасниками лінгвістичних ігор та інтерактивних вправ, створювали постери, організовували флешмоби, дискусії, вікторини, зустрічали гостей з Великої Британії, щодня здійснювали віртуальні подорожі до різних країн світу, під час яких дізнавались багато цікавого та нового про історію, культуру, традиції, мову та національни страви цих країн. Всі враження та емоції відображались в постерах успіху, які слугували рефлексією в кінці дня і показували, у якому напрямку рухатися далі, а також  створених в стилі «hand-made» географічних карт загону.

Спілкування з іноземцями, які вже традиційно є незмінними гостями школи, сприяє підвищенню результативності вивчення іноземної мови та  полегшує процес оволодіння нею. Адже основна мета нашого мовного табору  – практичне застосування знання з мов, отриманих протягом навчального року. Так, дуже цікавим та змістовним було спілкування з нашим гостем, волонтером із Великої Британії Андріаном Гурром, з яким діти обговорювали проблеми вивчення іноземних мов.

Результати роботи нашого мовного табору показали, що його учасники за досить невеликий проміжок часу щоденного іншомовного спілкування здобули необхідні мовні навички в невимушених обставинах, подолали «мовний бар’єр», поєднали навчання із захоплюючим відпочинком, підвищили мотивацію для подальшого удосконалення іноземної мови.

Ми віримо, що таке поєднання навчання із захоплюючим відпочинком допоможе нашим учням у майбутньому стати справжніми європейцями!

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.