Смілянські школярі стали учасниками олімпійського тижня

DSCN9126 (2)З 3 до 7 вересня в школі №3-колегіумі пройшов Олімпійський тиждень. Він проходив під гаслом «Здорова дитина – здорова нація!». Тиждень розпочався для учнів з інформаційного досьє, яке підготували представники учнівського парламенту. В інсценізованій формі Зевс – Максим Сторчак, та чемпіони Європи – Єлизавета Бакай і Владислав Силка, ознайомили всіх учнів школи з історією стародавніх та сучасних Олімпійських ігор.

Під час проведення тижня дуже активними були учні початкових класів: подорожі по спортивних зупинках під час квесту, малюнок на асфальті «Тато, мама, я – спортивна сім’я», змагання «Веселі старти» продемонстрували силу і спритність молодших школярів.

Креативно підійшли до проведення тижня і учні середньої та старшої школи. Вчителі фізкультури Олена Єгорова та Сергій Маслюк продумали цікаві спортивні змагання відповідно до вікових категорій: «Коник-стрибунець» (7 класи), «Веселі естафети» (5 класи), «Футбольні естафети»    (6 класи), «День бігуна» (8 класи), змагання учнів з волейболу, баскетболу серед учнів 9-11 класів.

Підведенням підсумків стало проведення фотосесії. Всі бажаючі мали можливість сфотографуватися з чемпіонами Європи у фотозоні «Тримаємо Олімпійський прапор».

Світлана Гаращенко,

заступник директора з виховної роботи

DSCN9136 (2) DSCN9126 (2) DSCN9116 (2)DSCN9140 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *