Смілянські школярі стали учасниками казкової акції «Книжкова ніч Гаррі Поттера – 2021»

157428780_4534548326571779_6426041792397685060_o110 школярів із Черкас, Сміли й Чигирина взяли участь у «Книжковій ночі Гаррі Поттера – 2021» в Черкаській обласній бібліотеці для дітей. За кількістю відвідувачів і локацій ми перевершили власні минулорічні досягнення. Стільки охочих долучитися до магічного світу книгозбірні вдалося зібрати менше, ніж за 2 тижні!

За ідеєю ініціатора міжнародної акції – британського видавництва «Блумсбері», цьогорічною темою вечірки стала Алея Діаґон. Це ретельно прихована від маґлів вулиця в Лондоні, на якій можна знайти все необхідне для чаклунської діяльності – мітли, мантії, відьомські книжки, казани, інгредієнти для зіль, тварин-помічників і ще багато цікавого. На 4 години наша бібліотека перетворилася саме на таке таємниче й дуже атмосферне місце, розповіли у Черкаській обласній бібліотеці для дітей.

Через карантинні обмеження й задля уникнення скупчень, об’єднали гостей у невеличкі групи, що мали рухатися визначеними маршрутами. Утім, навряд чи це завадило юним поттероманам насолодитися вечіркою.

Для них працювали відразу 12 дивовижних локацій: магазинчик чорної магії «Борджин і Берк», крамнички «Відьмацькі витівки Візлів», «Усе для квідичу», «Мантії для всіх оказій мадам Малкін», «Олівандер», книгарня «Флоріш і Блотс»; локації з майстер-класами «Соварня Айлопс», «Пакувальна майстерня»; розважальний “Dance hall”; аналог квест-руму «Банк Ґрінґотс» із майже справжнім драконом; осередок тематичних онлайн-ігор «Віртуальна магія»; конкурс костюмів і центральна фотозона.

Роботу більшості локацій забезпечували самі бібліотекарі – так само, як численний декор і сувеніри в крамничку. Але не обійшлося й без особливих гостей. У самозакоханого й марнославного Гілдероя Локарта з «Гаррі Поттера й таємної кімнати» перевтілився режисер, письменник, керівник театрального гуртка «Задзеркалля», що працює в бібліотеці, Олександр Бондаренко.

Виставку виготовлених за власною методикою чарівних паличок, які зовні не відрізняються від кіноаналогів, представляв керівник гуртка «Хортинг-клуб «Стимул» Черкаського центру дитячої та юнацької творчості Віктор Синьогуб.

Знятися в проморолику до вечірки й стати членом журі погодилася студентка Черкаського музичного коледжу ім. С. С. Гулака-Артемовського Вікторія Кобизька.

Дітям також малювати «тату» за спеціальними шаблонами, робили браслети-амулети від заздрісних поглядів і приманювати господареві успіхи в навчанні.

Конкурс костюмів на цей раз вийшов не менш ефектним, ніж торік. Найцікавіші образи були відзначені призами – тематичною настільною грою, прикрасами зі сничами, зошитами й стікерами із зображеннями чаклунів із книг.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.