Смілянські школярі стали учасниками Business Camp

261375841_946996939355581_2146560738896124073_nBusiness Camp – це нові можливості, новий досвід, системне мислення і нові знайомства. Амбітні підлітки переймають практичний досвід українських бізнесменів та запрошених спікерів, а учні у свою чергу готові вражати проєктами, які у майбутньому також можуть увійти до бізнес-рейтингів та стати поширеними по всьому світу. Участь у

– Завдяки програмі, підкорювачі бізнесу учні 9-Б класу школи №11, Артем Коротич, Марія Менчук, Ігор Фесун та Валерія Цимбал, поспілкувалися з іншим світом-світом ідей, мрій, світом майбутнього, у якому немає шаблонів і стереотипів, розповідає учитель школи №11 Іванна Полишня.

Протягом першого тижня учні визначилися з бізнес ідеєю та надихали команду практики з бізнес сфери та стартаперів.

На другому тижні, навчилися розробляти креативні маркетингові рішення для свого стартапу.

На третьому тижні учасники активно готувалися до фінальної презентації свого стартапу, та мали змогу послухати топових українських експертів, які на власному досвіді та прикладі розказали про основні правила залучення фінансування.

Підприємницький табір Business Camp проходить вже вп’яте. Цього року об’єднав 600 підлітків з 82 шкіл. Учасники навчаються знаходити креативні ідеї та з менторською підтримкою перетворювати їх на проєкти успішних стартапів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *