Смілянські школярі спробували себе у ролі мультиплікаторів

243789717_913431919378750_1931972284457793917_nПрийнято вважати, що мультфільм – розвага для дітей. Однак, красиві мультиплікаційні історії люблять не тільки діти, а й дорослі. Це справжнє мистецтво і складний технічний процес.

Отже, учні 2-Б класу, класний керівник Бабіченко Н.Ю., поринули у світ мультиплікації, заглянули туди, де оживають неживі картинки, де вчаться говорити пластилінові персонажі, спробували себе у ролі мультиплікаторів.

Спочатку діти виготовили окремі кадри пластилінового мультфільму «Космічна подорож», а потім спробували створити свій власний сценарій мультфільму.

Тепер школярі знають, що створити найпростіший мультфільм під силу будь-кому з нас. Достатньо включити уяву та придумати свою історію, а потім втілити її в життя за допомогою пластиліну, кольорового паперу, малюнків та мобільного телефону.

Учні Коваль Ростислав, Залива Ангеліна, Богун Іван, Бараннік Кіра, Ілюшенко Аліса створили власні мультфільми і продемонстрували їх перед однокласниками, розповіли у школі №11.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.