Смілянські школярі посіли призові місця на сесії Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок»

logo-horЗ 1 жовтня до 2 листопада тривала осіння сесія Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок». Учні з усієї країни мали змогу спробувати свої сили та виконати завдання з 15 предметів: предметів початкової школи, основ здоров’я, трудового навчання (хлопці та дівчата), інформатики, математики, української мови та літератури, англійської мови, історії, зарубіжної літератури, географії, біології, хімії, фізики, правознавства.

Участь в олімпіаді взяли 354 тисячі учнів із 5698 шкіл, інформує сайт освітнього проекту «На урок».

За підсумками Всеукраїнської інтернет-олімпіади школярі Смілянщини посіли 4 призові місця серед тисяч учасників. А саме:

І місце посів Роман Хижняк, учень школи №11, олімпіада з біології (7 клас). Загалом у категорії взяли участь 3308 школярів.

І місце посіла Євгенія Савчук, учениця школи №4, олімпіада з зарубіжної літератури (6 клас). Загалом у категорії взяв участь 2301 школяр.

І місце посіла Ірина Бевз, учениця Ковалиської школи посіла, олімпіада з української мови та літератури (1 клас). Загалом у категорії взяли участь 1319 школярів.

ІІ місце посіла Богдана Соляр, учениця Куцівської школи, олімпіада з трудового навчання (6 клас). Загалом у категорії взяло участь 491 школярка.

Також у десятку найкращих вчителів потрапила вчитель школи №1 Віра Фоміна.

Усі результати сесії дивіться тут. Взимку буде нова сесія олімпіад, завдання якої будуть ще цікавішими, запевняють організатори.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *