Смілянські школярі поринули в атмосферу часів Київської Русі

P1050261_resizeУчні 6-А та 6-Б класів школи №3-колегіуму відвідали культурно-історичний «Парк Київська Русь», розташований у мальовничому селі Копачів, що на Обухівщині. Це місце, де можна доторкнутись до історії – почути скрип коліс возів, звуки бою, приміряти шолом і кольчугу, сісти в сідло бойового коня і вистрілити на скаку з лука, вловити запахи гончарної глини і дерев’яних будівель. 

У різноманітних конкурсах під час квест-екскурсії учні проявили  кмітливість, перевірили ерудицію,  пройшли випробування на спритність. Ми не лише перевірили свої знання, але й здобули нові, адже на кожній локації в “Парку Київська Русь” розказували різноманітні цікавинки про місто та його історію.

P1050372_resizeУ цей чудовий день екскурсанти відвідали фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври-2018», який об᾿єднав найкращих кінних каскадерів України. Брала участь у фестивалі й кінна поліція Києва. Учасники продемонстрували дивовижні трюки: їзду догори ногами, задом наперед, арабески, обриви, пістолети, французькі хрести.

У Древньому Києві, поринувши в неповторну атмосферу часів Київської Русі, шестикласники перенеслись у минуле: стріляли з луків, катались на породистих конях із Княжої конюшні.

Усі отримали величезне задоволення від поїздки до Древнього Києва, де змогли насолодитись атмосферою Середньовіччя та гарно відпочити!

Вероніка Гаращенко, Анна Полтавець, 

учениці 6-их класів школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *