Смілянські школярі побували у Кам’янському історико-культурному заповіднику

56462427_1212810362229768_7086047610007453696_oЩоб ознайомити учнів з культурними пам’ятками рідного краю, національним надбанням українського народу, виховання патріотизму, розширення світогляду учнів 5 го- та та 8-го класів школи №7 запросили на навчальну екскурсію у Кам’янський державний історико-культурний заповідник, яку організували вчителі Ніна Харченко, Світлана Шпильова та Юрій Грицаєнко.

Діти відвідали історичний музей, літературно-меморіальний музей О.С Пушкіна та П.І. Чайковського, побачили грот декабристів та відпочили в парку Давидових.

Юні сміляни дізналися багато нового та цікавого про рідний край, адже в експозиції літературно-меморіального музею О.С.Пушкіна і П.І.Чайковського представлені меморіальні речі родини Давидових, особисте піаніно П.І.Чайковського, прижиттєвий портрет композитора, написаний в Кам’янці. Школярі побували на лівому березі Тясмину, де розташована ще одна архітектурна пам’ятка Кам’янки – водяний млинок.

– Під час екскурсії учні школи №7 дізналися, що кожен клаптик землі тут овіяний легендами й історіями. Учні подякували екскурсоводам та вчителям за проведення та організацію екскурсії, розповідає Світлана Шпильова, класний керівник 5-А класу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *