Смілянські школярі побували на екскурсії у Шевченківському Будинку фізкультури «Локомотив»

20160914Напередодні Дня фізичної культури та спорту працівники та учні 4-А класу Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 завітали з екскурсією до Шевченківського Будинку фізкультури «Локомотив».

Дітей радо зустрів та провів цікаву екскурсію директор Будинку фізкультури Олександр Говденко. В ході екскурсії директор БФ ознайомив учнів зі спортивним та тренажерними залами, міні стадіоном та інш.

Найбільше вразив всіх музей, створений саме за ініціативою директора Олександра Говденка, в якому розкривається історія фізкультурно-спортивного руху в Смілі. В музеї зібрані рідкісні світлини, документи, речі, є можливість переглянути і відеоархів.

Учні отримали велике задоволення та привітали працівників БФ «Локомотив» квітами та теплими словами, розповіли про свої спортивні досягнення, показали свої перші дипломи та медалі. Керівник БФ вручив школярам футбольний м’яч і побажав зміцнювати своє здоров’я та досягати високих спортивних результатів. Діти з радістю «випробували» подарунок на новенькому міні-стадіоні.

Під час екскурсії четвертокласники ще раз переконалися, що спорт – це життя!

Прес-центр Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *