Смілянські школярі під час екскурсії зустрілися із акторами популярного серіалу

All-focus

Особливо сонячні дні радують дітей, юні пізнайки так і прагнуть до нових вражень. Саме тому учні 7-Б та 8-Б класів школи №3-колегіуму сьомого червня відвідали музей у Пирогові.

Музей народної архітектури та побуту в Пирогові – унікальне місце в Києві. Тут можна протягом одного дня побувати на Полтавщині і Наддніпрянщині, у Карпатах і на Поліссі, доторкнутися руками – у буквальному розумінні слова – і серцем до того сакрального простору, який творився впродовж віків поколіннями предків, який творить і живить душу людини. Музей засновано 1969 року, а в 1976 році він відкрив браму для відвідувачів. У багатьох країнах є подібні музеї, що показують туристам традиційний побут та етнічні особливості житла, але київський музей під відкритим небом – унікальний, в першу чергу тому, що всі садиби, представлені в експозиції – важко назвати їх експонатами! – це не реконструкції, а справжні артефакти. Хати звезені сюди з різних куточків України, щоб представити все багатство та розмаїття традиційної української архітектури.

Діти були дуже задоволені екскурсією. Та найбільше, що запам’яталось – це зустріч з акторами популярного серіалу «Одного разу під Полтавою». Учні стали свідками зйомок нового сезону серіалу, фотографувалися з кумирами та стали частинкою творчого процесу.

Прес-центр школи №3-колегіуму

All-focus

All-focus

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *