Смілянські школярі під час екскурсії побачили, як створюється кіно

P1050845_resizeУчні 7-х класів школи №3-колегіуму, дуже любимо подорожувати. За час навчання в школі побували в  багатьох цікавих місцях України. Мріяли відвідати славетне місто-герой, столицю нашої Батьківщини – Київ, щоб відкрити щось нове, незвідане. Враженнями від поїздки поділилися учениці 7-х класів Вероніка Гаращенко та Настя Пошиваник.

«Кожен із нас мріяв стати героєм кінофільму, потрапити по той бік екрану й зазирнути за лаштунки незвичайного світу, у якому створюють фільми. Зануритися у світ кіно ми могли на кіностудії групи компаній FILM.UA.  Саме тут знімалися відомі фільми та серіали. А також популярні передачі: «Україна має талант», «Х-фактор», «Вечірній Київ» Студії «95 квартал».

Екскурсія розкрила для нас усі таємниці кіновиробництва: від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані зі спецефектами і об’ємним звуком. Потрапивши у кіноселище, ми мали нагоду побачити  фортецю, відтворену для фільму «Сторожова застава» та гірську ущелину, найбільшу декорацію для  сучасної кінострічки «Захар Беркут».

Обмінюючись враженнями,  вирушили далі, до дивовижного витвору природи ‒ «Соляної кімнати». У казковій атмосфері  природної соляної печери семикласники не тільки відпочили та дізнались багато цікавого про користь солі, а й  поринули у творчість, стали учасниками майстер-класу соляної анімації.

А ще ми побували  в  найсучаснішому парку Києва «Наталка», головною родзинкою якого є неперевершені пейзажі Дніпра.

Додому повертались радісні та бадьорі. У голові метушливим роєм перебігали події чудового дня, і всі враження повертались яскравішими й сильнішими, аніж були під час подорожі».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *