Смілянські школярі отримати лист від капітана буксира «Яни Капу» Олега Мельничука

ЛистУкраїнці і жителі інших країн продовжують підтримувати українських моряків, які нині продовжують перебувають у полоні росіян. Серед них – смілянин, капітан рейдового буксира “Яни Капу” Олег Мельничук.

Теплі та сповнені щирих побажань листи відправляють у Росію полоненим дорослі та діти з усієї України. Неодноразово сам смілянин зазначав, що дуже вдячний усім, хто їх підтримує, пише та чекає їх повернення. Активно підтримують українських моряків у Смілі. І яка ж радість, коли від них приходить відповідь.

У школу №7 надійшов лист від Олега Мельничука. Із особливим трепетом отримали звістку від земляка у школі №7, де він вчився. Смілянин пише російською, адже у інший спосіб листування неможливе. У листі моряк щиро дякує юним смілянам та колективу школи, висловлює сподівання на те, що скоро повернеться на Батьківщину, обов’язково приїде додому, до рідної і Сміли та неодмінно завітає до школи.

Лист урочисто зачитали у класі.

«Здравствуйте, 2-В класс. Спасибо за вашу поддержку. Спасибо за письмо. Надеюсь, скоро вернусь домой и обязательно зайду к вам в школу и в ваш класс. Передавайте привет всей школе. Спасибо за поддержку.  С уважением, командир рейдового буксира «Яни Капу» Мельничук Олег Михайлович».

У школі й надалі будуть підтримувати моряків та, зокрема, свого земляка, Олега Мельничука та з нетерпінням чекати, коли вони повернуться в Україну та нарешті знову будуть вдома.

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року Росія заблокувала проходження Керченської протоки буксиру «Яни Капу» і катерам «Бердянськ» і «Нікополь» та захопили в полон 24 українських військовослужбовців. Рішенням суду моряків залишили під вартою спочатку до кінця квітня, а нині продовжили термін тримання до кінця липня 2019 року.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *