Смілянські школярі доводили, чи потрібна Україні банкнота номіналом 1000 гривень

Image-234В рамках проекту «Global Money Week – 2018» школа №1 взяла активну участь та під керівництвом вчителя математики та фінансової грамотності Волошина В.О. та практичного психолога Орловської Т.О. провела наступні заходи. Для учнів 5 та 6 – их класів були показані мультфільми на тему грошей.

Для учнів 7-А класу була проведена гра «Хто хоче бути мільйонером». Учасники Харінова Валерія, Гаркавий Даніїл, Собакін Назар, Маслюк Юля, Шмігель Едуард, Швед Дарія показали високий рівень знань в області фінансів та валют різних країн світу. Гра пройшла в хорошій атмосфері та принесла учасникам нові знання та масу позитивних емоцій.

Учні 7-Б класу провели дебати на тему «Чи потрібна в Україні банкнота номіналом 1000 гривень?»

Команда ствердження наполегливо вказувала на плюси для фінансової та економічної ситуації  в Україні при введенні даної банкноти. Основними фактами були зменшення кількості випуску банкнот і тим збереження природи.

Команда заперечення вказувала на шкідливість даного фінансового явища для економіки України. Серед фактів звучали корупція та те, що це 10 паперова банкнота, яка може призвести до знецінення гривні на міжнародному рівні.

Під час проведення заходу, кожен учасник хотів довести правоту своєї команди. Після довгих диспутів та переконань, команди згодились, що кожна з них мають рацію а отже в дебатах перемогла дружба.

Всі ці заходи були проведені з метою зацікавленості дітей в курсі «Фінансова грамотність» та показати як багато цікавого і важливого можна дізнатись про національну валюту та валюти різних країн світу.

Прес-центр школи №1

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *