Смілянські школярі дізналися, як працюють рятувальники

272905763_1334354987026788_6531103075780384181_nПрофесія пожежного – одна із найнебезпечніших і найскладніших професій, що завжди викликала великий інтерес, почуття поваги та гордості у школярів.

Учні 5-Б класу Смілянської школи №11, на базі якого створено загін юних пожежних, завітали до пожежної – рятувальної частини Сміли.

Як відбувається чергування пожежної бригади? Як швидко рятувальники реагують на сигнал тривоги? До якого поверху може дістати пожежна драбина?

На всі ці та багато інших питань діти змогли отримати відповіді під час екскурсії. Інспектор ДСНС ознайомив школярів із причинами виникнення пожеж та мірами їх запобігання, показав спецтехніку, захисне спорядження, одяг пожежних. Діти відчули себе справжніми вогнеборцями, примірявши пожежні шоломи і сівши за кермо пожежних спецавтомобілів.

Живе спілкування із героями-рятувальниками викликало у кожного великий емоційний підйом і яскраві враження. П’ятикласники ще раз переконалися, що професія пожежного є дуже відповідальною, цікавою і героїчною.

Діти та вчителі подякувати співробітникам пожежної частини за захоплюючу і пізнавальну екскурсію.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.