Смілянські школи приєдналися до міжнародної ініціативи Global Money Week

200x150-images-foto-3scl-26.03-2«Гроші мають значення». Під таким гаслом проходив Всесвітній тиждень грошей у закладах загальної середньої освіти міста Сміли, які в березні 2018 року разом зі всією Україною приєдналися до міжнародної ініціативи Global Money Week – міжнародної події, спрямованої на розширення можливостей наступного покоління для упевненого і відповідального фінансового майбутнього.

У рамках проекту «GlobalMoneyWeek – 2018»  250 учнів 5 – 10 класів із семи закладів загальної середньої освіти м. Сміли (школи №1, №7, №15, школа №3- колегіум, НВК «Ліцей – «Лідер», гімназія ім. В.Т.Сенатора та школа – інтернат) взяли активну участь у проведені тижня.

Вчитель фінансової грамотності Волошин В.О.(школа №1) для учнів 7-х класів провів гру «Хто хоче бути мільйонером» та  дебати на тему: «Чи потрібна в Україні банкнота номіналом 1000 гривень?». На заходах учні продемонстрували свої знання  з фінансової грамотності, наполегливо вказували на плюси для фінансової та економічної ситуації  в Україні,  детальніше ознайомилися з банкнотами різних країн світу.

Учні Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 долучилися до участі у «Всесвітньому тижні грошей»разом із вчителем економіки Рахубою Т.О., яка спільно з учнями 9 класу розробила  поради для молодших школярів щодо того, як навчитися правильно розпоряджатися грошима, як правильно планувати свої доходи та витрати, як уберегтися від нераціональних витрат. Учні 8 – 9 класів віртуально відвідали Музей грошей, що  дало можливість кожному  ознайомитися з експозицією  та отримати інформацію про історію грошей на території України.

З метою підвищення інтересу до фінансових  знань, розвитку творчого мислення, у школі №3 – колегіум вчитель економіки Онученко Л.М. провела інтелектуальну гру «Грошовий бум».

Учні  5 – 10 класів гімназії ім. Сенатора та школи №15 (вчителі економіки Кільчевська О.В. та Даушкіна А.В.)  з радістю взяли  участь у заходах, присвячених   тижню грошей: фінансовій вікторині «Країни-столиці-гроші», грі «Мої гроші – моя незалежність», переглянули фільм «Історія української гривні», а завершення тижня ознаменувався створенням карти Європи і України з монет. У ході цих просвітницьких заходів школярі отримали базові економічні знання, розуміння ключових фінансових понять та категорій, розглянули значення заощаджень для економіки країни та, як наслідок, для кожного громадянина.

Не залишилися осторонь у проведенні тижня грошей учні Смілянської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Учні  8 – 9 класів взяли участь у вікторині «Країни – столиці – гроші», 5 клас долучився до конкурсу малюнків «Гривня – національний символ України», складання ребусів і кросвордів на дану тематику. Учні 7 класу взяли участь у літературно – поетичному конкурсі «Копійка – гривню береже!»

Отож, тиждень грошей завершено! Набуті знання школярі зможуть використати при  плануванні і використанні  власних коштів та управлінні особистими фінансами.

Методист природничих дисциплін  Л.А.Івченко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *