Смілянські секретарі судового засідання пройшли підготовку у Національній школі суддів України

486563_newsУ Києві Національна школа суддів України проводила підготовку секретарів судового засідання окружних та апеляційних судів Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської, Чернігівської областей  та міста Києва. Участь у підготовці взяли й представниці Смілянського міськрайонного суду Черкаської області –  секретарі судового засідання Лариса Бойко та Марія Харченко.

Програма підготовки включала наступні теми: методики спілкування з відвідувачами та шляхи уникнення вибіркового чи нерівного ставлення до окремих громадян; методику роботи секретаря судового засідання з матеріалами судових справ та процесуальні засади їх діяльності, використання технічних засобів у роботі суду та фіксацію судового процесу за допомогою технічних засобів, у тому числі під час проведення відеоконференції; кадрові питання та особливості посадового статусу секретарів судового засідання; нові аспекти порядку прийому та звільнення з посад державної служби, оцінювання персоналу тощо.

Секретарі судового засідання отримали нові знання, які будуть допомагати їм у щоденній роботі. Адже надання якісних судових послуг – це запорука підвищення довіри до судової влади, інформують у Смілянському міськрайонному суді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *