Смілянські рятувальники розповіли дітям, яку загрозу становлять вибухонебезпечні предмети

165033779_2829054937348306_5567199689027909399_nПонад сім десятиліть минуло з того часу, як закінчилась Друга світова війна. Проте про ті роки не дають забути небезпечні знахідки, які чи не щодня виявляють люди в усіх куточках області, і які продовжують нести загрозу.

Аби запобігти нещасним випадкам серед підростаючого покоління у разі вибухонебезпечної знахідки, працівники ДСНС навчають школярів діям при знаходженні ВНП. Цього разу рятувальники завітали до Носачівської школи.

Під час спілкування з учнями, смілянські рятувальники розповіли, за якими ознаками визначаються вибухонебезпечні предмети, як діяти у разі такої знахідки, щоб не поставити під загрозу власне життя. Тепер школярі знатимуть: коли натрапив на невідомий предмет, снаряд, міну тощо, слід обов’язково повідомити дорослих або проінформувати Службу «101».

Рятувальники наголосили, у жодному разі не чіпати небезпечний «сюрприз», не переносити та не розбирати його, тим більше – не кидати і не підпалювати – це дуже небезпечно.

Загалом зустріч зі школярами виявилась цікавою та пізнавальною, а головне – корисною. Ці знання спонукатимуть бути вкрай обережними, якщо раптом хтось із них натрапить на підозрілий невідомий предмет, зазначила Ірина Лисенко, провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *