Смілянські рятувальники разом з курсантами провели роз’яснювальну роботу з працівниками підприємств

изображение_viber_2021-12-20_19-44-37-25420-го грудня співробітники відділу запобігання НС районного управління Головного управління ДСНС України у Черкаській області провели інформаційні бесіди серед працівників ТОВ «Олександрівський Агро Холод».

Під час заходу, працівникам підприємства довели статистику пожеж в Смілі, районі та області, роз’яснили правила пожежної безпеки, дії в разі виникнення пожежі та правила користування первинними засобами пожежогасіння. Особливу увагу, фахівці ДСНС звернули на дотриманні правил пожежної безпеки у побуті та на робочих місцях.

Співробітники Служби порятунку наголосили, що для запобігання виникненню пожеж, кожний співробітник зобов’язаний суворо дотримуватись встановлених правил пожежної безпеки. Адже, пожежу легше попередити, ніж потім ліквідувати! Недотримання правил безпеки створює загрозу життю і здоров`ю громадян, може призвести до тяжких наслідків та значних збитків.

Для кращого засвоєння обговореної інформації рятувальники надали співрозмовникам листівки з основними правилам пожежної безпеки та дій у випадку пожежі. На завершення зустрічі, бажаючі мали нагоду ліквідувати умовну пожежу за допомогою вогнегасника.

изображение_viber_2021-12-20_19-44-37-469

изображение_viber_2021-12-20_19-44-37-254

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.