Смілянські рятувальники проводять рейдові перевірки релігійних закладів

176582395_210144087225251_5438124667785119808_nВеликдень — найбільше і найрадісніше свято у православних християн. Цього дня велика кількість вірян збирається у церквах. Саме тому, з метою запобігання виникнення пожеж у церквах, працівники Смілянського РВ Управління служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області проводять рейдові перевірки релігійних закладів.

З настоятелями церков проводяться інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій на випадок виникнення пожежі, а також рятувальники роздали листівки та пам’ятки, в яких детально роз’яснено основні правила пожежної безпеки.

Вогнеборці закликають отців та парафіян до обережності при використанні відкритого вогню під час проведення святкових богослужінь. Метою таких зібрань є вирішення проблем, які виникають при забезпеченні пожежної безпеки в церквах області, та вкотре наголошується на тому, наскільки важливо та необхідно дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки.

Отже, аби не затьмарити собі свята, дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, будьте особливо обережні зі свічками. Не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації газових та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності. Не залишайте дітей без нагляду, особливо, коли в будинку горить газ чи свічка. Дотримуйтесь правил безпеки, щоб свято не перетворилося на трагедію.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *