Смілянські рятувальники провели спільні навчання з ліквідації лісових пожеж (ВІДЕО)

DSC09299На території Сунківського лісництва відбулися спільні з фахівцями лісового господарства тактико-спеціальні навчання метою яких стало відпрацювання спільних дій на випадок пожежі в лісовому масиві, інформує прес-служба управління ДСНС України у Черкаській області.

Крім теоретичної частини, яка була присвячена роботі із спільними документами а також картами місцевості, учасники навчань відпрацювали покрокові дії своїх служб.

Працівники лісового господарства перевірили свої розрахунки під час боротьби із вогнем за допомогою ранцевих вогнегасників на початковій стадії, застосування інженерної техніки із спеціальним навісним обладнанням яка здатна швидко робити загороджувальні і опорні мінералізовані смуги.

Як показує досвід ефективна боротьба із лісовими пожежами можлива лише під час активної спільної боротьби із вогнем представників лісового господарства та пожежної охорони. Саме тому, на місці навчань було відпрацьовано алгоритм спільних дій цих двох служб. Рятувальники 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини Управління з міста Сміла проклали магістральну лінію та подали 2 стволи, що достатньо для того щоб зупинити верхову пожежу на початковій стадії.

Загалом, в практичному навчанні взяли участь 20 чоловік та 5 одиниць техніки (від УДСНС 2 пожежно-рятувальних автомобіля та 14 чоловік особового складу).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *