Смілянські рятувальники провели дітям акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

DSC00873Працівники Смілянського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області провели Всеукраїнську громадську акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти”. Захід відбувся на території Теклинської загальноосвітньої школи.

Головним завданням акції стало ознайомлення дітей та дорослих з основними правилами пожежної безпеки. Учнів школи було зібрано на подвір’ї школи, де рятувальники продемонстрували бойовий одяг, пожежне спорядження.

Рятувальники продемонстрували дії під час виникнення різних надзвичайних ситуацій. Працівники звернули увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки вдома при користуванні електричними та газовими приладами, застерегли школярів від небезпечних ігор із сірниками й запальничками. Присутні дізналися від рятувальників про заходи безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів. Їм розповіли, як правильно викликати Службу порятунку, які є номери телефонів екстрених служб та що робити у разі виникнення пожежі.

Під час проведення Всеукраїнської громадської акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти” школярі змогли дізнатись від фахівців Державної служби з питань надзвичайних ситуацій багато корисної інформації та навчились правильно реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій.

Подібні роз’яснювальні заходи в закладах освіти рятувальники проводять постійно, щоб діти завжди пам’ятали правила особистої безпечної поведінки та вміли грамотно діяти в небезпечних ситуаціях, – зауважила провідний інспектори Смілянського РВ У ДСНС Ірина Лисенко.

DSC00856 DSC00849 DSC00885 DSC00889DSC00873 DSC00859

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *