Смілянські рятувальники перевірили готовність підрозділів місцевих пожежних команд у районі

28168756_2008571309396677_7655851324031136900_nЗначну кількість пожеж у сільській місцевості на Смілянщині ліквідовують місцеві пожежні команди. Безперечною перевагою таких підрозділів є те, що вони добираються до місця події всього за кілька хвилин. Саме тому керівництво Смілянського підрозділу ДСНС постійно ініціює створення місцевих пожежних команд.
Тому, 28 лютого фахівцями Смілянського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області здійснено перевірку стану утримання, боєздатності та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони Смілянського району.
Перевірками встановлено, що за рахунок сільськогосподарських підприємств: Комбікормовий завод ТОВ «Агро – Рось» та Сердюківський зерносклад ТОВ «Українська елеваторна компанія», забезпечено належне утримання та боєздатність місцевих пожежних команд с. Ташлик та с. Сердюківка відповідно.
На жаль, в с. Плескачівка 
місцева пожежна команда призупинила свою діяльність, в зв’язку з тим, що сільськогосподарське підприємство, на балансі якого перебувала пожежна команда, збанкрутувало. Пожежний автомобіль вказаного пожежно-рятувального підрозділу знаходиться в несправному стані, інформує провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області Ірина Лисенко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *