Смілянські рятувальники перевіряють стан пожежної безпеки майбутніх виборчих дільниць

53314622_2250031885250617_6559682299682619392_n31 березня в Україні пройдуть вибори Президента України. Саме тому, з метою запобігання виникненню пожеж та інших надзвичайних подій на виборчих дільницях, працівники Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області проводять перевірки стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів, де будуть розташовані виборчі дільниці, та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу, в ході якої нагадують членал ОВК та представникам цих об’єктів правила безпеки.

Зокрема, 27 лютого такі профілактичні заходи проведено в Смілянській окружній виборчій дільниці № 198, де рятувальники провели інструктаж із представниками ОВК, інформує провідний інспектор Смілянського РВ управління ДСНС України у Черкаській області Ірина Лисенко.

Вогнеборці наголосили, що відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення. Із приміщення, де буде розміщена виборча дільниця, має бути не менше двох евакуаційних виходів з дверима, що відчиняються в напрямку виходу з приміщення. Сходові клітки, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури слід постійно утримувати вільними і нічим не захаращувати.

Вказані приміщення мають бути забезпечені справними первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками), які своєчасно пройшли технічне обслуговування у спеціалізованій організації. Також на них забороняється зберігати легкозаймисті рідини та користуватись відкритим вогнем. Палити цигарки дозволяється тільки в спеціально відведених місцях.

Щоденно після закінчення робочого дня відповідальна за стан пожежної безпеки на об’єкті особа повинна ретельно оглянути всі приміщення і при виявленні порушень протипожежних правил вжити заходи щодо їх усунення. Наостанок рятувальники переконались у наявності на вказаних об’єктах вогнегасників та в їх технічній справності, а також вручили пам’ятки з правилами безпеки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *