Смілянські рятувальники нагадують, як вберегти дітей від біди під час літніх канікул

imagesЛіто – пора відпусток та відпочинку. Та іноді, через власну необачність та недотримання елементарних правил безпеки, люди стають жертвами небезпек характерних для літнього періоду. Смілянський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області звертається до громадян із проханням бути пильними та обережними під час відпочинку біля водойм.

Варто звернути особливу увагу на безпеку дітей, подбати аби вони розуміли та мали навички здорового способу життя, навчати їх правильно поводити себе, аби не потрапити до надзвичайної події, рішуче та правильно діяти на випадок екстремальної ситуації, усе це надзвичайно важливі та актуальні питання повсякденної безпеки.

У разі якщо ви стали свідком надзвичайної події не зволікайте одразу звертайтесь до служби порятунку за телефоном «101».

Дослухайтесь наших порад і нехай біда оминає ваші оселі!

Смілянський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області звертається до батьків!

Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Через збільшення власного часу батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок своїх дітей, саме тому як свідчить статистика істотно зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю дітей.

У зв’язку з цим, Смілянський РВ Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Під час літнього відпочинку не лише пильнуйте за дитиною біля водойм. Варто приділити увагу навчанню дітей основним правилам безпеки, виховувати у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, під час перебування біля води та в лісі. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що часто ці хвилини мають ціну життя. А щоб несподівана небезпека не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей у першу чергу залежить від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правилам безпеки.

Дотримання цих елементарних правил суттєво підвищує ваші шанси не потрапити у надзвичайну подію та зберегти життя і здоров’я, собі а також вашим рідним та близьким!

Правила пожежної безпеки на відкритий території

  • Багаття, залишене без нагляду відпочивальників, може спричинити велику біду. Пам’ятайте, що не можна випалювати траву та інші рослинні рештки та розкладати багаття в лісі.
  • Вкрай небезпечно відвідувати хвойні насадження при сухій спекотній погоді яка притаманна п’ятому класу пожежної небезпеки.
  • Категорично заборонено звалювати та спалювати сміття у лісових насадженнях та заїжджати на територію лісового фонду на автомобілі.
  • Забороняється палити, кидати у лісі, на відкритих територіях, на узбіччях автодоріг непогашені сірники та недопалки.
  • Помітивши найменше розповсюдження вогню негайно телефонуйте до служби порятунку «101»!

Шановні громадяни!

Смілянський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області звертається до мешканців та гостей Черкащини: щоб попередити лісові пожежі, необхідно запам’ятати: розводити багаття дозволяється лише у безвітряну погоду під постійним наглядом дорослих людей, на відстані не менше 15 м від будівель та споруд. Слід обирати безпечне місце для розведення вогнища та заздалегідь обкопувати його. Не слід кидати непогашені недопалки та сірники. Ретельно заливайте багаття водою або закидайте його піском.

Дбайте про стан навколишнього середовища! Пам’ятайте: збереження національного багатства держави залежить від кожного з нас. 

У разі якщо ви стали свідком загорання не зволікайте одразу звертайтесь до служби порятунку за телефоном «101».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *