Смілянські рятувальники нагадують про правила пожежної безпеки під час свят

101794363_2599841633602972_8073091318659678208_nОдне з найбільш шанованих свят серед православних християн, День Святої Трійці, у цьому році припадає на 7 червня.

Значення Дня Святої Трійці полягає в тому, що людям було показано велике таїнство – єдність Бога в трьох особах: Отець, Син і Дух Святий.

Щоб нічого не затьмарило святковий настрій інспекторський склад Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області, провів інформаційно-роз’яснювальну роботу серед представників релігійних організацій щодо дотримання правил пожежної безпеки у культових спорудах.

Головна мета таких візитів до релігійних установ активізувати профілактичну роботу серед прихожан та священнослужителів.

Під час спілкування, фахівці ДСНС нагадали священнослужителям та прихожанам, основні правила пожежної безпеки в храмах, звернули увагу на первинні засоби пожежогасіння і шляхи евакуації, а також наголосили на особливостях під час використання відкритого вогню.

Наостанок, рятувальники нагадали, що у випадку небезпеки необхідно повідомити про загрозу за телефоном «101» до Служби порятунку, інформує Ірина Лисенко, провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *