Смілянські рятувальники долучилися до профілактики пожеж у житловому секторі

IMG_6661_resizeЩороку під час зимового періоду в житловому секторі зростає кількість пожеж. Ця негативна тенденція припадає на опалювальний сезон, коли кожен господар дбає про те, аби в його оселі було затишно та тепло, інформує сайт управління ДСНС України у Черкаській області.
Як свідчить статистика, основними причинами виникнення пожеж являються порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печей, електрообігрівальних приладів та порушень правил безпечної поведінки з газом в побуті.
З метою запобігання пожеж та загорянь в житловому секторі, навчання населення правилам безпечної поведінки з газом в побуті, безпечної експлуатації електрообігрівальних приладів та печей, інспекторський склад Смілянського РВ УДСНС України у Черкаській області 21 лютого залучився до проведення профілактичних бесід з жителями приватних житлових будинків районного центру.
Під час зустрічі вогнеборці розповіли, про те, що суворо забороняється використовувати печі, які мають явні ознаки несправностей, такі як тріщини або деформації, як в самій печі так і в димоході, залишати без нагляду печі котрі топляться, розпалювати їх легкозаймистими речовинами та ніколи не використовувати печі для сушіння одягу. Під час спілкування співробітники ДСНС нагадали мешканцям приватних домоволодінь про заборону використовування саморобних електрообігрівальних приладів.
Метою даного заходу, було націлити громадян на дотриманні всіх заходів безпечної поведінки в побуті, донести до свідомості кожного, що нехтування зазначеними правилами або звичайне людське недбальство може призвести не тільки до значних матеріальних збитків від пожеж, а інколи й до трагічних наслідків.
Під час профілактичної роботи, кожному господарю рятувальники вручили пам’ятки та листівки з відповідною тематикою.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *