Смілянські рої стали кращими в обласному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

b2ap3_large_DSC_8455Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Змагання тривали три дні. Зі Сміли виступили у грі 2 рої – рій «Патріоти України» школи №10 (старша вікова група) та рій «Смілянські козаки» школи №11 (середня вікова група).

Юні джури продемонстрували свої навички у рамках етапу «Таборування»; пройшли випробування етапів «Пластун», «Тактична підготовка – дії підрозділу в бою», «Ватра» («В колі друзів»), «Саперна справа»/ «Метання гранати» / «Стрільба з АК «Збірка-розбірка АК», «Рятівник (тактична медицина)»/ «Військова смуга перешкод», «Теренова гра».

Під час перебування на території Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота джури взяли участь в екскурсії музеєм Навчального центру. Також під час виховної бесіди «Ватра. Слава Героям» поспілкувалися з воїнами АТО.

На урочистостях з нагоди завершення етапу гри вручили грамоти Управління освіти і науки облдержадміністрації, а також вперше – нагороди «Відмінник захисту України».

За результатами змагань у старшій віковій категорії ІІІ місце виборов рій «Патріоти України» Смілянської школи №10.

У середній віковій групі сміляни стали кращими. І місце виборов рій «Смілянські козаки» школи №11.

Лідери у кожній віковій групі візьмуть участь у всеукраїнському етапі Гри, що відбудеться в липні в Кропивницькому, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *