Відбулося засідання літературного об’єднання “Тясмин”. Анатолій Горбівненко, голова об’єднання, долучив присутніх до майстерного слова класиків української поезії, зокрема лауреата Шевченківської премії Анатолія Кичинського. Обговорили також поезії-пісні Володимира Каптенка з Самгородка.
Присутні письменники читали свої нові твори, познайомилися з новим оповіданням Анатолія Терещенка, обговорили свіжий номер газети “Сміла”. У часописі опубліковано матеріали про Голодмор учасника цієї зустрічі поета Василя Титаренка та члена Національної спілки журналістів України Сергія Мошенського.
Василь Титаренко подарував примірники своєї збірки поезій “Осіння борозна” місцевим журналістам і літераторам.Олександр Вівчарик презентував книгу “51/14 – історія нескорених» , в яку ввійшла його розповідь про учасника АТО, , який брав участь в Іловайському “котлі” Миколу Липового.
Смілянські письменники поділилися творчим доробком
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь