Смілянські профспілки звернуться до уряду щодо заборгованості за пільги та субсидії

Координаційна рада профспілок міста разом з обласною профспілкою житлово-комунального господарства підготували лист до голови центрального комітету житлово-комунальної галузі України Олексія Романюка щодо ситуації із виплатою коштів за пільги і субсидії. Як повідомила голова координаційної ради профспілок міста Людмила Хоменко нині звертається багато керівників, голів профспілкових комітетів у зв’язку з тим, що питання розрахунків держави з підприємствами по програмі пільг та субсидій як ніколи актуальне.
– Так, наприклад, по Черкаській області станом на 1 серпня цього року заборгованість держави складає перед підприємствами теплозабезпечення 60 мільйонів, по водоканалам – 10,8 мільйона, по іншим комунальним підприємствам – 11 мільйонів. Таким чином заборгованість тільки по Черкаській області складає майже 82 мільйони. За серпень ця цифра збільшиться десь на 20%. Внаслідок таких дій держави на підприємствах галузі виникає заборгованість перед держбюджетом по заробітній платі, за енергоносії. Це в свою чергу веде до нарахування штрафних санкцій. Вважаємо, що така проблема є нагальною для всіх регіонів України, люди вже на межі терпіння, і у листі просимо втручання і захисту на всіх рівнях щодо цього питання. Як що і надалі буде такий розрахунок по пільгам і субсидіям, самі розумієте, до чого це може привести.
Окрім голови центрального комітету ЖКГ України лист планують направити у Кабінет Міністрів та  Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *