Смілянські представники мікро, малого та середнього бізнесу отримають допомогу на період карантину

imagesДопомогу по частковому безробіттю через поширення хвороби COVID-19 отримають 12 представників мікро, малого та середнього бізнесу Смілянщини (станом на 06.05.2020 року).

«Туристичне агентство Наталії Терехової» – одне із таких підприємств. Пані Наталя працює у туристичній сфері з 1995 року.  У  2000 році відкрила власну справу. Наразі в її колективі є менеджери, які працюють з дня заснування. Власниця бізнесу каже, що підготувати необхідний пакет документів легко: «Юлія Осика – наш консультант. Під час телефонної розмови розповіла про допомогу, яку можна отримати у цю складну економічну ситуацію. Детально і чітко роз’яснила які саме документи потрібні. Завдяки їй нам вдалося все швидко підготувати».

Пані Наталя розповідає про те, в яких умовах опинилася діяльність туристичних агенцій: «Важко фізично: ми шукаємо нове приміщення для офісу, адже орендодавець ігнорує наші звернення щодо лояльності в період пандемії. До того ж важко морально: ми не знаємо що нас чекає. Гроші клієнтів передано туристичним операторам, а ті, в свою чергу, – оплатили послуги готелів та авіакомпаній. Ми всі розуміємо, що на утримання готелів і обслуговування літаків витрачаються кошти навіть під час «простою». Тож, сподіваємося, що до закінчення карантину наші партнери не збанкрутують».

Тетяна Сумська – директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості: «Допомогу отримають власники мікро, малого та середнього бізнесу, які зупинили або ж скоротили діяльність через карантин та сплачували ЄВ за найманих працівників упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, і не припинили трудових відносин. Консультанти роботодавців готові надати всю необхідну інформацію за телефоном (04733) 4-11-89».

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *