Смілянські правоохоронці отримали новий сучасний автомобіль

DSC_1131 (2)Автопарк поліції Черкаської області поповнився 18 сучасними службовими автомобілями Mitsubishi Outlander. Серед тих, хто отримав ключі від нового авто смілянські правоохоронці. Сьогодні відбулася презентація нового службового транспорту. Першими із поповненням автопарку працівників відділу поліції привітали керівники міста та району. Секретар міської ради Віктор Федоренко  побажав правоохоронцям успіхів у подальшій роботі.
– Впевнений, що новий транспорт допоможе вам працювати краще, оперативніше. Авто економічне, що також позитивно для міста, адже це, в тому числі, економія коштів. Приємно, що смілянська поліція зможе зробити для населення більше, стає більш сучасною, зазначив Віктор Антонович.
У свою чергу керівник поліції Сергій Власенко пояснив:
– Наша позиція – не стояти на місці. Авто з вже першого дня у роботі. Працюватимемо для населення, а відтепер, завдяки поповненню, групи швидкого реагування зможуть більше допомагати і в Смілі, і в районі, бути оперативніше там, де потрібні.
Новеньке авто Mitsubishi Outlander – екологічно безпечне та має гібридну силову установку. Техніку для Нацполіції закупили на пільгових умовах відповідно до Кіотського протоколу про зміну клімату. Також, як розповів керівник відділу поліції, це не останнє оновлення для наших правоохоронців.
DSC_1129 (2) DSC_1110 (2)DSC_1141 (2) DSC_1147 (2) DSC_1162 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *