Смілянські правоохоронці фіксують порушення заборони на вилов риби під час нересту

З 1 квітня на річках, ставках і водоймах встановлюється заборона на вилов риби. Такі обмеження вводяться щорічно. В цей час правоохоронці проводять профілактичні заходи, спрямовані на запобігання вчинення правопорушень на водних об’єктах в період нерестової заборони, під умовною назвою «Нерест», інформує Сектор комунікації поліції Черкаської області.

Для належної організації роботи створено мобільні групи з числа поліцейських сектору превенції, які проводять спільні рейди з представниками територіальних підрозділів Державного агентства рибного господарства у Черкаській області та Державної екологічної інспекції України, що діють на території Черкаської області, під час яких здійснюється перевірка дотримання юридичними та фізичними особами правил рибальства та інших актів природоохоронного законодавства, виявлення незаконного вилову, придбання і реалізації риби, інших водних біоресурсів, а також заборонених знарядь лову.

Так, дільничні офіцери Смілянського відділу поліції під час патрулювання прибережної зони річки Тясмин виявили три човни, які плили річкою. Поліцейські встановили, що троє місцевих жителів попри заборону нп вилов водних біоресурсів, пливли, щоб порибалити на вудки. На даних осіб складено адміністративні матеріали за частиною 3 статті 85 (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу)  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім цього, поліцейські виявили на водоймі 4 рибацькі сітки, загальною довжиною близько 120 метрів, знаряддя лову – вилучено.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *