Смілянські працівники Червоного Хреста вчили дітлахів надавати першу допомогу

Вміння надавати першу допомогу може стати в нагоді кожному з нас у багатьох ситуаціях. Це надання допомоги вдома своїм близьким та знайомим або випадковим перехожим, яким стало зле, при травмах під час активного відпочинку або в ситуації стихійного лиха. Від своєчасного і правильного надання першої допомоги залежить не лише успіх подальшого лікування, але інколи і життя постраждалого. Саме тому, так важливо, щоб кожен вмів правильно і в найкоротший термін надати першу допомогу потерпілому.

Днями Смілянська районна організація Товариства Червоного Хреста провела для учнів Констянтинівської спеціалізованої школи I-III ступенів навчання з надання першої допомоги під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Інструктор районної організації Наталія Марунич ознайомила присутніх із принципами надання першої допомоги при невідкладних станах. Крім теоретичної частини було проведено практичні заняття з використанням манекена-тренажера. Учасники заходу мали змогу дізнатися про серцево-легеневу реанімацію, допомогу людині при втраті свідомості, діях при отриманні вогнепального поранення, при опіках та відмороженні та залишилися задоволеними, адже отримали нові корисні знання, які, при необхідності, можуть врятувати життя іншій людині.

Голова РО Товариства Червоного Хреста
Оксана Карбівнича
Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *