Смілянські податківці завітали із подарунками до дітей

SDC11440І знову із гостинцями завітали співробітники фіскальної служби Черкащини на чолі з керівником Смілянської ОДПІ Анатолієм Мовчаном до вихованців «Смілянського будинку інтернат» підшефних Головного управління ДФС у Черкаській області. Податківці привезли канцтовари, солодощі та інші потрібні для діток речі та привітали дітлахів  із Міжнародним днем захисту дітей.  
У співробітників ДФС у Черкаській області склалася вже гарна традиція відвідувати заклад на свята.
«Україна перебуває у важких умовах  і сьогодні, як ніколи, ми повинні потурбуватися про їхню безпеку, здоров’я і добробут», − зазначив Анатолій Мовчан звертаючись до присутніх на святі.
Співробітники ДФС також побажали дітям здоров’я і побороти всі негаразди, а вихователям і працівникам інтернату подякували за їхню роботу. Дітвора підготувала в цей день святковий концерт на якому розповідала вірші, співала пісень і водила літні хороводи.
«Смілянський будинок інтернат» виховав не одну сотню діток. Забезпечувати їх повноцінне проживання і харчування у закладі було б важко, якби не меценати і благодійники, які відгукуються на допомогу. Тож увесь колектив закладу вдячний за підтримку і допомогу, інформують у Смілянській ОДПІ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *