Смілянські податківці запросили на зустріч голів ОСББ. Про що говорили

l_photoДнями начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь разом із першим заступником міського голови Олександром Лисенком та заступником Богданом Дубовським провели робочу зустріч з керівниками ОСББ.

Під час зустрічі Наталія Ведмедь роз’яснила керівникам, що реєстрація РРО чи ПРРО здійснюється в органах ДПС за місцем реєстрації організації. Суб’єкти господарювання для реєстрації реєстратора розрахункових операцій можуть подати до податкового органу заяву.

Така можливість надана через приватну частину Електронного кабінету. Програмне забезпечення безкоштовне.

Безкоштовною є не тільки сама програма, але і її підтримка. Програмне забезпечення можна завантажити на смартфон, планшет, комп’ютер чи будь-який інший гаджет, який має операційну систему та підключення до Інтернет.

Також розповіла присутнім про особливості запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування. Обговорила механізм «податкової амністії», цілі та переваги, які надає використання задекларованих коштів та майна у майбутньому.

Під час зустрічі вона роз’яснила й основні державні гарантії для громадян, які скористуються механізмом «податкової амністії», а саме щодо не проведення податкової перевірки стосовно джерел отримання декларантом доходів, за які набуто активи, та гарантії конфіденційності даних.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *