Смілянські податківці відвідали вихованців дитячого будинку-інтернату

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
І хоча через зайнятість податківцям не вдається так часто, як би їм хотілося, навідувати дітей, які потребують особливої підтримки, у цей день, 1 червня, працівники Смілянської ОДПІ на чолі з в.о. начальника Шевченко Вікторією уже багато років навідуються до вихованців Смілянського дитячого будинку інтернату в День захисту дітей. Замінити цим дітям рідних людей – тата чи маму – не зможе ніхто, як би не хотів і не намагався, однак зігріти їх теплом своїх сердець, увагою і ласкою, вселити їм віру у добро і справедливість – це найменше, що можуть дорослі. І намагаються це робити.
А вихованці дитбудинку з нетерпінням чекали на гостей, підготувавши для них святкову програму. У піснях, віршах, танцях, малюнках вони висловлювали свої почуття до життя, до рідної землі і країни, славили мир, сонце, радість, материнську любов. Податківці привітали дітей зі святом і подарували подарунки: морозиво, печиво, цукерки, солодкі палички, соковиті фрукти та інші солодощі.
За увагу до малечі, яка обділена материнською ласкою, гостям щиро подякував директор дитбудинку Богдан Анатолій Володимирович.

Смілянська ОДПІ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *