Смілянські податківці та керівники громад разом шукають шляхи наповнення місцевих бюджетів

l_photo (1)У рамках співпраці з територіальними громадами начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь провела у зустріч з головою Тернівської ТГ Юрієм Кривдою.

Зустріч привятили питанню резервів наповнення бюджету територіальної громади, покращення ефективності адміністрування місцевих податків і зборів та погашення заборгованості.

Одним із шляхів виявлення резервів є інвентаризація об’єктів нерухомості та земельних ділянок, звірка чинних договорів оренди та виявлення неоформленого землекористування на території Тернівської ТГ.

Особливу увагу звернули на питання залучення до декларування громадян-власників сільськогосподарської техніки, які надають послуги зі збору врожаю, обробки землі, а також громадян, які самостійно обробляють власні земельні ділянки, паю площею понад 2 гектари та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції.

Не залишилось без уваги і питання погашення заборгованості до місцевого бюджету Тернівської ТГ, керівнику громади надано списки боржників станом на 01.06.2021 року для опрацювання та аналізу.

Наразі, робота з територіальними громадами продовжується, податкова відкрита до співробітництва та конструктивної співпраці, розповіли у Смілянській податковій інспекції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *