Смілянські податківці проводяться зустрічі з представниками бізнесу

Сміла_ОДПІДнями на чолі з начальник Смілянської ОДПІ Анатолій Мовчан провів чергові зустрічі із платниками податків з питань надходжень платежів до бюджетів.

Предметом дискусії стали актуальні питання оподаткування, повноти декларування та своєчасності сплати податків, зборів, неподаткових платежів, а також обговорення заходів, направлених на упередження випадків порушення платниками норм податкового та іншого законодавства.

Запрошені посадові особи підприємств проінформували щодо проблемних питань, які виникають у фінансово-господарській діяльності та призводять до зниження податкового навантаження у порівнянні із середньогалузевими показниками та, в окремих випадках, збитковості.

Жодне питання, пов’язане з діяльністю підприємств, не розглядається у фіскальних органах без аналізу рівня заробітної плати та проведення заходів роз’яснювального характеру щодо його впливу на показники надходжень до бюджетів та на соціальний захист. Так було і цього разу. Фахівці Смілянської ОДПІ в рамках проведених зустрічей обговорили це з керівництвом підприємств, які за даними  звіту ф.№1ДФ у першому та другому кварталі поточного року нарахували середню заробітну плату в розмірі менше мінімальної.

«Відкритість та конструктивність, відверте обговорення нагальних питань та спільний пошук шляхів їх вирішення у правовому полі – ключові акценти діалогу податківців з бізнесом» – підсумував проведені зустрічі Анатолій Анатолійович, інформують у Смілянській податковій інспекції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *