Смілянські податківці проводять зустрічі з громадськістю

Сміла_ОДПІЗ 1 січня розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи передбачений для тих громадян, які отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, але з яких податок не утримувався. Про це інформують у Смілянській податковій інспекції.

Так, начальник Смілянської ОДПІ провів зустрічі з громадськістю разом з головою Шполянської РДА 17 січня та 18 січня з Корсунь-Шевченківською райдержадміністрацією.  Також заплановані зустрічі найближчим часом з Смілянськими, Городищенськими та Кам’янськими місцевими органами самоврядування. Зокрема на зустрічах обговорювалися питання: про проведену роботу з наповнення районного бюджету за 2017 рік; перспективи на 2018 рік; декларування громадян за підсумками 2017 року; доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції – одноосібники та громадяни, які надають послуги спецтехнікою; плата за землю; сплата розміру відсотків за оренду паїв, – доповів начальник Смілянської ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області Анатолій Мовчан. Нагадавши про те, що основний податок, завдяки якому наповнюється районний бюджет, це податок на доходи фізичних осіб.

Також порадив всім платникам податку на доходи фізичних осіб та самозайнятим особам не зволікати і вже зараз подавати декларацію про майновий стан і доходи до ОДПІ або безкоштовно відправити такі звіти в електронному вигляді, за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП). ЕЦП видається безоплатно строком на 2 роки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *