Смілянські податківці підбили підсумки кампанії з декларування – 2018

Сміла_ОДПІПід час зустрічі начальник Смілянської ОДПІ Анатолій Мовчан підбив підсумки кампанії «Декларування – 2018». Загальна сума задекларованих громадянами доходів склала 138,9 мільйона гривень.Загалом мешканцями Смілянського, Городищенського, Кам’янського, Корсунь-Шевченківського, Шполянського районнів, подано 5937 декларацію про майновий стан і оходи, отримані у 2017 році, що на 439 або 108% відсотка більше, ніж у минулому році.
Структура поданих декларацій:

  • 377 декларацій було надано про доходи, отримані у вигляді спадщини або дарування на загальну суму 28,2 мільйона гривень;
  • 412 декларацій на суму 32,6 мільйонів гривень було подано податкових декларацій у вигляді продажу або обміну  рухомого або нерухомого майна;
  • з отриманих іноземних доходів подано 17 декларацій на загальну суму 5,6 мільйона гривень;
  • інші доходи задекларувало 5069 платників на суму 72,4 мільйона гривень.

За результатами деклараційної кампанії податок на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету, складає 8,4 мільйона гривень. Сума військового збору до сплати – 0,9 мільйона гривень.
Також, доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень задекларувало 10 платників.  У порівнянні з відповідним періодом попереднього року кількість цьогорічних мільйонерів зросла на 3.
Нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2018 року. На даний час декларантами вже перераховано до бюджету 6,9 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 0,7 мільйона гривень військового збору.
Своїм правом на отримання податкової знижки скористалося 476 громадянина. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить понад 945,8 тисяч гривень.
Нагадуємо, що діюче законодавство надає громадянам можливість скористатись правом на податкову знижку за 2017 рік до кінця поточного року. Консультації та фахову допомогу у заповненні декларацій можна отримати в органах фіскальної служби за місцем податкової реєстрації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *