Смілянські підприємці підготували звернення щодо відкриття ринків та дозволу на продаж товарів

img_20200428_094841Сьогодні, 28 квітня, на площі перед Будинком рад зібралася група підприємців з метою підписання та передачі міський раді зверненняпро відкриття ринків та дозволу на продаж продуктових та промислових товарів.

З підприємцями поспілкувалися міський голова Олексій Цибко, секретар міської ради Віктор Федоренко та в.о. першого заступника міського голови Павло Смоликов, які висловили підтримку підприємцям з боку міської влади та повідомив, що на завтра заплановане засідання Кабінету Міністрів з цього питання, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На виконання доручення Прем’єр-міністра Міністерство охорони здоров’я розробило постанову щодо відновлення роботи агропродовольчих ринків, яку буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів України.

Зокрема, у постанові, йдеться про певні вимоги дотримання індивідуального захисту та забезпечення протиепідеміологічних заходів, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Так, працівників, продавців і відвідувачів ринку здійснюватиметься виключно за наявності вдягнутої медичної маски або респіратора; проходження безконтактного температурного скринінгу.

Крім того, серед вимог роботи агропродовольчих ринків:

  • наявність на кожному вході (в’їзді) на територію ринку диспенсерів з антисептиком;
  • проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години;
  • прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торговельні місця – в кінці кожного робочого дня.

Водночас кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не повинна перевищувати кількості, з розрахунку один покупець на 10 м2 торговельної площі ринку. Також на прилеглій території не повинно бути неконтрольованої (стихійної) торгівлі.

Для продавців:
– відстань від між робочими місцями продавців – не менше трьох метрів;
– місця торгівлі повинні бути обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику;

Для працівників:
– забезпечення постійного інформування відвідувачів ринку щодо встановлених обмежень та щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19;
– забезпечення контролю за дотриманням вимог щодо профілактики поширення COVID-19 та оперативне усунення порушень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *