Смілянські підприємства-банкрути мають найбільшу в області заборгованість з заробітної плати серед держпідприємств

На цьому наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Коваль, відкриваючи засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Так, борг державного підприємства «Приладобудівний завод «Райдуга» становить більше 2,5 мільйонів гривень, радіоприладний завод «Орізон» заборгував своїм працівникам 68,2 тисячі гривень. Борги з зарплати має також державна наукова установа «Смілянське спеціалізоване конструкторське бюро», повідомляє прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на інформацію Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

– Приміщення радіоприладного заводу «Орізон» вже не вперше виставляємо на аукціон, – зауважує арбітражний керуючий цього підприємства Микола Зінько, – проблема в тому, що площі досить великі, але практично непридатні для здійснення діяльності, адже вщент зруйновані комунікації. Крім того, є проблеми з документами на будівлі.

У свою чергу, Віталій Володимирович запропонував арбітражним керуючим скористатися слушною нагодою та винести конкретизовані пропозиції щодо оренди чи продажу майна підприємств на інвестиційний форум, який проходитиме на Черкащині.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.