Смілянські першокласники відкривають таємниці природи

20180419_154406_resizeЧи є рослини живими? Чому людина не може жити без рослин? Хто такі тварини? Чому треба берегти тварин?  Щоб знайти відповіді на ці запитання, учні 1-х класів школи №3-колегіуму впродовж  декількох тижнів відкривали таємниці рослинного і тваринного світу.

Маленькі чомусики розкривали взаємозв’язки між живою і неживою природою,  з’ясовували, що спільного між усіма рослинами. Діти  проводили різноманітні досліди і спостереження над рослинами.  У них була можливість на власні очі побачити, як набрякла горошина пускає паросток, як з’являються перші листочки і квіточки.

Світ тварин настільки різноманітний та цікавий, що цілого тижня, чесно кажучи,  навіть замало. Наші першокласники, працюючи за модельною програмою Нової української школи, змогли не лише поглибити і розширити свої знання про тварин, а й дізнатися багато нового та цікаво. Діти навчилися розрізняти тварин за класами, способом живлення, до речі, ланцюжки живлення складали теж, поділяти їх на свійські та дикі, описувати тварин, визначати їх цінність для людини та важливе значення кожної живої істоти на нашій планеті. Діти із захопленням розповідали про своїх домашніх улюбленців та правила догляду за ними.

Маленькі дослідники висунули багато цікавих ідей, стосовно того, чим вони можуть допомогти тваринам. Під час створення  тварин з пластиліну кожна дитина змогла надати своєму виробу певної індивідуальності, а їхні котики з паперового колажу вразили кожного, хто заходив до класу. Дітям трапилася можливість дослідити справжнього равлика. А під час екскурсії  дослідили всіх тварин, що обрали своєю домівкою наш парк.

Прес-центр школи №3-колегіуму

20180420_110535_resize 20180419_154406_resize 20180419_124737(0)_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *