Смілянські освітяни здобули особисту першість у спортивних змаганнях педагогічних працівників

31180156_2128177180784106_7627425376141043354_n21 квітня в місті Черкаси відбулась Спартакіада серед педагогічних працівників закладів освіти Черкаської області. Команду від Сміли представляли педагоги, які перемогли у міських змаганнях. Це працівники БДЮТ, ДЮСШ, закладів  дошкільної освіти №19, 27, середньої освіти №2, 4, 6, 7, 10, гімназії, ліцею. Програма фінальних змагань Спартакіади передбачала участь освітян у таких видах спорту: настільний теніс, шахи, шашки, дартс, легка атлетика (біг, стрибки в довжину з місця) у вікових категоріях до 35 і після 35 років, підтягування на перекладині та згинання/розгинання рук в упорі.

В особистій першості перемогу здобули: Цьома Світлана Георгіївна (керівник гуртка БДЮТ) – І місце з тенісу, Чернявська Катерина Миколаївна (тренер ДЮСШ) – І місце із стрибків у довжику і ІІ місце в змаганнях з бігу на 400 метрів. Вони нагороджені медалями і цінними подарунками.

Вітаємо переможців, а також висловлюємо подяку керівникам, головам профкомів закладів за підтримку і розвиток спорту, усім  членам команди «Сміла» дякуємо за любов до спорту і своєї професії, за самовіддачу, командний дух, оптимізм, взаємовиручку, членам оргкомітету Щербині Надії Михайлівні (методисту методичного кабінету), Тучинському Анатолію Францовичу (учителю гімназії, капітану команди),  Оксьоновій Інні Володимирівні (медсестрі НВК №15), члену президії міської організації профспілки працівників освіти Чабан Олені Анатоліївні (голові профкому закладу дошкільної освіти №26) за організацію змагань  і особисту участь в Спартакіаді.